Koncert „Zagubione nutki”
Dnia 15 czerwca 2026 roku odbył się ostatni w tym roku szkolnym koncert umuzykalniający pt. „Zagubione nutki”.
Trzy przyjaciółki: Półnutka, Ćwierćnutka i Ósemka, zgubiły się, ale dzięki pomocy dzieci znalazły dom i naprawiły pięciolinię.
Wydarzenie zostało w całości sfinansowane ze środków Rady Rodziców.
Tekst: Katarzyna Słodownik
Foto: Archiwum przedszkola



