Spotkanie z trenerem sportowym w grupie Motylki
W ramach transgranicznego programu na rzecz zdrowego stylu życia u najmłodszych „Zdrowe Dzieci w Zdrowych Gminach” dnia 15 czerwca 2026 roku odbyło się spotkanie trenera sportowego z dziećmi 4-letnimi i ich rodzicami z grupy II „Motylki”.
Podczas spotkania z trenerką Anną Kukułką rodzice dowiedzieli się, w jaki sposób można wykorzystać dostępną przestrzeń do wspólnej zabawy z dzieckiem.
W czasie zajęć wykorzystano między innymi chustę animacyjną, piłki, tor przeszkód oraz obręcze. Były biegi, rzuty do celu, zawody oraz rywalizacja drużynowa.
Czas upłynął szybko i bardzo wesoło. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.
Tekst: Agnieszka Ogórek
Foto: Archiwum przedszkola



