Placówka nasza, reprezentowana przez 6-latki, wzięła udział w I MIĘDZYPRZEDSZKOLNYM PRZEGLĄDZIE MARYNISTYCZNYM "OCEAN PRZYGÓD" zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 4 w Kołobrzegu.

Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej o tematyce morskiej wielkości A-3, wybraną techniką plastyczną z kreatywnym wykorzystaniem różnorodnych materiałów. Celem przeglądu było wyrabianie przynależności do regionu, rozbudzanie ekspresji artystycznej oraz integracja środowiska lokalnego, wymiana doświadczeń.

Dwoje dzieci z naszego przedszkola wykonało prace na przegląd marynistyczny:

• Ailin Kahadii (gr. III "Montessorki")
  • Iwo Piotrowski (gr. V "Pszczółki")

Pod koniec czerwca 2022 r. uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Placówka ponadto otrzymała dyplom i książkę pt: "Atlas oceanicznych przygód". Okres edukacji przedszkolnej to również czas rozwijania zainteresowań i predyspozycji dzieci m. in. plastycznych.

Gratulujemy dzieciom, biorącym udział w przeglądzie marynistycznym!

Tekst: Anna Krzemińska
Zdjęcia: archiwum przedszkola