Kolędowanie u "Montessorek"

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Jest to również okazja do wspólnego spędzenia czasu z dzieckiem w przedszkolu. Dlatego 21 grudnia dzieci z grupy "Montessorki" zaprosiły do przedszkola swoich rodziców.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dzieci przygotowały krótki występ artystyczny a następnie wspólnie z rodzicami zaśpiewały kolędę "Przybieżeli do Betlejem pasterze". Największą frajdę sprawiło dzieciom wykonanie wspólnie z rodzicami pastorałki "Jest taki dzień". Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za przybycie na spotkanie oraz za wspaniałą świąteczną atmosferę. Było to bardzo wzruszające spotkanie. Za kolędę dziękujemy, zdrowia, szczęścia winszujemy na ten Nowy Rok!

Tekst: Teresa Kocoń
Foto: Archiwum przedszkola